2020 Yılının En İyi ve En Hızlı 11 Ücretsiz Vpn Hizmeti!

Piyasada yüzlerce Ücretsiz VPN hizmeti bulunmaktadır. Bazı internet kullanıcıları yaşadıkları bölgede yasak olan web sitelerine erişim sağlamak için VPN hizmetlerine ihtiyaç duyarlar. Eğer internet sağlayıcınız kullanmak istediğiniz sitelere girmenize izin vermiyorsa aşağıdaki listeye bakmanızı öneriyoruz. İşte 2020'nin iyi ücretsiz VPN'leri;

2020 Yılının En İyi ve En Hızlı 11 Ücretsiz Vpn Hizmeti!

1. NordVPN

NordVPN, son derece basit ve kullanışlı arayüzü ile çok tercih edilen VPN hizmetlerinden birisi. Kullanıcılarına güvenliği sağlamak için ek güvenlik araçları sunan NordVPN'in 7 günlük ücretsiz deneme sürümü bulunuyor. NordVPN İndir

2. PureVPN

En güvenli dolaşım imkanını sunan başarılı VPN hizmeti PureVPN 256 bit şifreli güvenli VPN sunucuları ile sizi korur. Hızlı VPN hizmeti denilince akla gelen ilk VPN hizmetlerinden birisi de şüphesiz PureVPN'dir. Pure VPN hizmetinden yararlanmak için bu bağlantıya tıklayarak indir

3. ProtonVPN

Ücretli ve ücretsiz seçenekleriyle karşımıza çıkan ProtonVPN hizmetinin ücretsiz seçeneğinde 3 farklı bölgeye bağlanabiliyorsunuz. Kayıt tutmama özelliği ile internette gezinirken gizliliğinizi koruyan ProtonVPN tüm platformları destekliyor.

4. Hotspot Shield Free

VPN denilince akla gelen ilk uygulamalardan birisi de Hotspot Shield'dır. VPN üzerinden gizliliğinizi korumak ve internette en hızlı şekilde dolaşmak istiyorsanız sizin için en güzel seçenek Hotspot Shield hizmetinin ücretsiz versiyonudur. Hotspot Shield Free diğer ücretsiz VPN hizmetlerinden biraz daha yavaş olsa da günlük 750 Mb kullanım kotası ile kullanıcıların yüzünü güldürmeyi başarıyor. Hotspot Shield VPN İndir

5. Opera VPN

Opera'nın kullanıcılarına özel olarak çıkarttığı VPN servisi hem tamamen ücretsiz hemde çok hızlı. Henüz beta sürümünde olduğundan dolayı ara ara kopmalar yaşansa da ücretsiz bir şekilde faydalanabileceğiniz en iyi VPN hizmeti Opera VPN'dir. Opera VPN, internet hızınızın tamamını kullanır. Sizden hiçbir şekilde ücret almayan VPN adresi Opera kullanıcılarının vazgeçilmezidir.

6. TunnelBear

Kolay kullanım şekli ile en iyi ücretsiz VPN arayışında olan internet kullanıcılarının yüzünü güldüren TunnelBear VPN hizmeti en çok tercih edilenlerden. 1000'den fazla sunucusu, 20'den fazla lokasyonu ile en iyi ücretsiz VPN hizmetlerinden birisi olan TunnelBear, ücretli hizmet modeli ile aynı hızı veriyor fakat aylık kota limiti 500 MB.

7. Speedify

Eğer size çok hızlı bir Vpn hizmeti lazım ise Speedify doğru adres olabilir. İnternetinizin maksimum hızını kullanmanızı sağlayan Speedify Instagram, Snapchat, Twitter gibi sosyal ağlarda ve yasaklı web sitelerinde en yüksek performansını sunuyor. Speedify hizmetinin en kötü yanı ise ayda 1 GB kota vermesi.

8. PrivateTunnel

7 günlük deneme süresinden sonra tek bir abonelik ile 3 farklı cihaza kurulabilen PrivateTunnel en hızlı VPN hizmetlerinden birisi. Android, Windows ve Mac Ios platformlarında kullanılabilen PrivateTunnel kolay kullanımı ile çok fazla tercih edilmekte.

9. ExpressVPN

Hizmetinden memnun kalmayan kullanıcılarına parasını iade eden en köklü VPN hizmetlerinden birisi olan ExpressVPN 30 günlük ücretsiz deneme sürümü ile çok fazla tercih ediliyor. Hızlı ve güvenilir ücretsiz VPN adresi arayanların adresi kesinlikle ExpressVPN.

10. Windscribe

En sağlam ücretsiz VPN hizmetlerinden birisi olan Windscribe kullanıcılarına yüksek hız, güvenlik ve bol kota sunuyor. Her ay için 10 GB kota veren Windscribe, en çok tercih edilen VPN hizmetlerinden birisi. 8 farklı bölge üzerinden seçim yapmanıza olanak sağlayan ücretsiz VPN hizmeti Windscribe her arkadaş davet edişinizde size 1 GB kota veriyor.

11. Touch VPN

Android, İOS ve Windows cihazlarınızda dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz VPN hizmeti Touch VPN tamamen ücretsiz. Ayrıca Chrome tarayıcısının eklentiler bölümüne kolay bir şekilde eklenebilen Touch VPN kolay kullanımı ile çok fazla tercih ediliyor.