A12X Biyonik Çipli Yeni Apple TV 4K Çok Yakında

Güncellenmiş akış kutusunda 64 GB temel depolama alanı bulunacak ve 128 GB'lık bir varyantta da sunulacak. Neptün kodlanmıştır ve T1125 model numarasını taşır. Sızıntı, ürünün “gönderilmeye hazır” olduğu için “her zaman düşebileceğini” iddia ediyor. Jon, dün Apple'ın iMac ve AirPod'ların varyantlarını da gönderilmeye hazır hale getirdiğini iddia etmişti.

A12X Biyonik Çipli Yeni Apple TV 4K Çok Yakında

Apple, Eylül 2017'de HDR desteği ile 4K Apple TV'yi piyasaya sürdü. İki yıldan fazla bir süredir var ve şirket henüz yayın kutusunu yenilemedi. Apple'ın A12 Bionic çipli bir Apple TV yenilemesi üzerinde çalıştığına dair ipuçları var, ancak henüz onaylanmış bir başlatma süresi henüz sızdırılmadı. Şimdi, sızıntı Jon Prosser'e göre, A12X Bionic'e sahip yeni bir Apple TV 4K, gönderilmeye hazır.

 

 

Apple'ın bu yeni donanım ürünlerini önümüzdeki ay WWDC 2020'de piyasaya sürmesi mümkün. Ya da 13 inç MacBook Pro ve 2020 iPhone SE yenilemeden önce olduğu gibi, Cupertino şirketi ürünü bir basın bülteniyle serbest bırakabilir.

Daha hızlı dahili cihazların yanı sıra, yeni Apple TV, özellikle Apple'ın Apple Arcade şeklinde bir oyun hizmetine sahip olması nedeniyle daha iyi oyun yetenekleriyle birlikte gelebilir.