'AirPods Pro Lite', 2021'in ilk yarısında yaklaşık 199 $ 'a çıkacak

AirPods Pro'nun gürültü engelleme özelliğine sahip daha düşük maliyetli bir sürümüyle ilgili uzun bir söylenti serisinin en sonuncusu , 2021'de satışa çıkmadan önce kalite testlerinin yapıldığını iddia ediyor.

'AirPods Pro Lite', 2021'in ilk yarısında yaklaşık 199 $ 'a çıkacak

Şubat 2020'de üretime yakın oldukları da dahil olmak üzere önceki " AirPods Pro Lite " iddialarının ardından , yeni bir rapor şu anda satışa hazırlandıklarını söylüyor. Özellikle tedarik zinciri kaynakları, daha düşük maliyetli AirPods Pro'nun 2020'nin sonundan önce Apple'ın kalite incelemesinden geçeceğini ve Ocak ile Haziran 2021 arasında gönderileceğini söyledi.

TheElec'e göre , Güney Koreli bir "malzeme tedarikçisi" şu anda cihazlar için bir paket içi sistem veya SiP geliştiriyor. SiP'in Apple'ın H1 yongasını kullandığı bildirildi, ancak AirPods Pro'daki yuvarlak yerine kare bir şekil olacak.

Apple'ın planlarını bilen isimsiz bir kişiye atıfta bulunan yayın, "AirPods Pro Lite" ın normal AirPods Pro'dan% 20 daha ucuza mal olacağını söylüyor. Kaynak ayrıca, Lite modelinin 2019'da gönderilmeye hazır olduğunu, ancak AirPods Pro'nun satışlarının beklenenden daha iyi olduğunu kanıtlayınca ertelendiğini söylüyor.

Bir "AirPods Pro Lite" , Apple'ın geliştirdiği en son AirPods Max dahil olmak üzere AirPods'un beşinci sürümünü işaretler .

% 20'lik bir indirim iddiası, Apple'ın "AirPods Pro Lite" ı 199 $ 'a sattığı anlamına gelir. Bu, mevcut normal AirPod'ların bir Kablosuz Şarj Kutusu ile maliyetinin aynısı.

Bu normal AirPod'lar, kablosuz olmayan bir şarj kutusuyla birlikte 159 dolardan da satın alınabilir. Dolayısıyla, rapor doğruysa, bu Apple'ın AirPod modellerini 159 $, 199 $, 249 $ ve 549 $ 'dan sunmaya devam ettiği anlamına gelebilir.

TheElec , Apple'ın tedarik zinciri hakkında güvenilir bir bilgi kaynağıdır. Apple'ın gelecekteki ürün planlarını tahmin etmek özellikle daha az doğru. Çarşamba günkü rapor, ikincisinden çok öncekidir.