AirPods X: Apple’ın Yeni Kablosuz Kulaklık Modeli ve Fiyatı

Teknoloji devi Apple, yeni bir kablosuz kulaklık haberiyle daha gündemde. Bu sefer AirPods (X Generation) geliyor deniyor.

AirPods X: Apple’ın Yeni Kablosuz Kulaklık Modeli ve Fiyatı

Söylentilerde "HeadPods" ve "AirPods Studio" nun popüler olduğu birçok isim verildiğinde, bu yeni liste başka bir Apple adlandırma kuralı olan X. Beats ürün serisi bunu en ucuz kablosuz kulaklıklar BeatsX için kullanıyor ve kullanmıyor özellikle bir şey gösteriyor gibi görünüyor.

Bu liste bir yer tutucu olabilir veya yalnızca UPC sistemlerinde kullanılabilir. Pazarlama adı, piyasaya sürüldükten sonra büyük olasılıkla tamamen farklıdır. 399 $ fiyat etiketi, mevcut AirPods Pro'dan 150 $ daha fazla ve donanım özellikleri açısından büyük bir adım atıyor.

AppleInsider, Cumartesi sabahı ekran görüntüsü ile ilgili olarak birden fazla Hedef personeli ile konuştu. Bize görüntünün provenansı hakkında herhangi bir bilgi veremeseler de, yeni ürünler için yer tutucuların yaygın olduğunu, fiyatlandırma bilgileriyle (ancak doğru ürün adları değil) yayınlandığından önce üretici tarafından sağlandığını söylediler.

Genel bir kural olarak, yer tutuculu ürünler bir ay içinde ve bazen sistemdeki ilk görünümü izleyen bir hafta içinde gönderilir.

Bu söylentiler "AirPods Pro Lite" ile ilgili son haberleri takip ediyor. İsim, 399 dolarlık bir üründen değil, zaten 250 dolarlık AirPods Pro'dan daha bütçeye uygun bir seçenek sunuyor. İki yeni AirPods ürününün yüksek ve düşük bir fiyat noktasına gelmesi mantıklıdır, çünkü Apple yeni ürünler eklerken bariz bir yükseltme yolu tutmayı sever.

Mart ayında Apple "AirTags" ve "iPhone SE 2" gibi yeni ürünlerin beklendiği bir etkinliğin gerçekleşmesi bekleniyor. Bu UPC öğesi, etkinlikte Apple'ın markalı stüdyo kalitesinde kulaklıklarının yakında çıkacağını gösterebilir.