Apple Başarılı Uygulama Geliştiricilerine Ödül Gönderdi!

Apple firma tarihinde bir ilke imza atarak App Store üzerinden uygulama yayınlayan en başarılı geliştiricilere ödül gönderdi. 2020’in en iyileri listesine girmeyi başaran geliştiricilere firmanın CEO’su Tim Cook tarafından imzalanan tebrik mektupları da gönderildi.

Apple Başarılı Uygulama Geliştiricilerine Ödül Gönderdi!

2020 yılının en iyi uygulama ve oyunlarını kısa süre önce açıklayan firma ilk kez başarılı geliştiricileri fiziksel olarak ödüllendirdi. Tamamen geri dönüştürülmüş alüminyumdan üretilen kare şeklindeki ödülün ön yüzünde aynadan yapılmış App Store logosu, arka tarafında ise uygulamanın ismi bulunuyor.

Tim Cook tarafından imzalanan tebrik mektubunda ise “Tebrikler! Uygulamanız 2020’nin en iyilerinden biri. App Store her yıl insanların hayatını iyileştiren uygulamaları kutluyor. Bu uygulamalar en yüksek kaliteyi, inovasyonu, etki seviyelerini sergiliyor ve bu yıl uygulamanızı tanımaktan gurur duyuyoruz. 2020 evrenine yaptığınız katkı için teşekkür ederiz.” ifadelerine yer verildi.

App Store tarafından ödül alan diğer uygulamalar arasında ise  Wakeout!ZoomDisco ElysiumDisney+Dandara Trials of FearEndel ve Sneaky Sasquatch bulunuyor.