Apple Camp, sanal oturumlar ve etkinliklerle 2020'de aktif oluyor

Apple her yaz çocukları ve ebeveynleri Apple Camp ile yeni yaratıcı beceriler keşfetmeye davet ediyor.

Apple Camp, sanal oturumlar ve etkinliklerle 2020'de aktif oluyor

Uygulamalı oturumlar genellikle Apple Perakende Mağazalarında yapılır ve Creative Pros tarafından düzenlenir. Bu yıl Apple, Apple Camp ile Apple Camp'i çevrimiçi olarak Apple Camp'e taşıyor.

Apple Camp at Home, 8-12 yaş arası çocuklar için yeni bir dijital program ve sanal oturum serisidir. Apple, video, sanat ve tasarım ve kodlamada yeni yollar oluşturmak için izlemesi kolay bir Etkinlik Kitabı oluşturdu.

Canlı sanal oturumlar, etkinlikler hakkında rehberlik sunacak ve çocukların sorularını Apple’ın Yaratıcıları tarafından yanıtlamaları için fırsatlar sunacaktır. Oryantasyon oturumları 30 dakika, Soru-Cevap oturumları 60 dakikadır. Her ikisi de Webex üzerinden barındırılıyor.

Her zaman olduğu gibi Apple Camp'e kayıt ücretsizdir. Apple’ın kendi kendine yönlendirdiği Etkinlik Kitabı, bir iOS cihazında veya Mac'te Pages uygulamasını gerektirir. Apple Camp at Home hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve kayıt Apple’ın web sitesinde açıldığında bildirim alabilirsiniz.

Daha fazla yaz öğrenimi için Apple, iPad ve Mac'lerden en iyi şekilde yararlanmak için Apple Hızlı Kılavuzları ile Öğrenme'yi faydalı ipuçlarıyla hazırladı. Çocuklar ayrıca, Apple’ın Creative Pros tarafından barındırılan düzenli mağaza içi oturumlarının çevrimiçi sürümlerinde Today at Apple at Home'un keyfini çıkaracaklar. Projeler her yaştan insana uygundur.