Apple, eski Starz ve HBO yöneticisi ile özel olarak yapımcı anlaşması imzaladı

Apple TV +, tanınmış bir yapımcı için özel bir anlaşma daha yaptı. Variety, Carmi Zlotnik'in Starz'daki pozisyonundan istifa etmesinden sadece günler sonra Apple TV + ile özel bir yapımcı anlaşması imzaladığını bildirdi.

Apple, eski Starz ve HBO yöneticisi ile özel olarak yapımcı anlaşması imzaladı

Zlotnik, Starz'da 10 yıl boyunca programlama başkanı olarak hizmet verdiği çok sayıda TV şovunun gelişimini ve yapımını denetledi. Çeşitlilik çalışmalarının bazılarını özetliyor:

Zlotnik, 2010 yılından bu yana Starz ile birlikte, “Güç”, “Outlander”, “Amerikan Tanrıları”, “Vida”, “Kız Arkadaş Deneyimi”, “Beyaz Kraliçe”, “Kara Yelkenler,” “Büyü” City, ”ve” Spartacus ”, yakında çıkacak olan“ High Town ”ve“ Power ”kitapçıklarına ek olarak“ Power, Book II: Ghost ”dahil.

Starz'daki zamanından önce Zlotnik, IMG'de küresel medya operasyonları başkanı olarak çalıştı ve HBO'da yönetici olarak görev yaptı. HBO'da “Coşkularınızı Azaltın”, “Sopranos” ve “Tel” gibi şovlarda gelişmelere yardımcı oldu.

Diğer Apple TV + haberlerinde Variety, Rose Byrne'nin oynadığı “Fiziksel” başlıklı bir draminin Apple'ın bir dizi emrine yaklaştığını da bildirdi. İşte şovun kısa bir özeti:

Hayatında, beklenmedik bir kaynak olan aerobik dünyası yoluyla iktidara gelmek için alışılmadık bir yol bulan sessizce işkence gören bir ev kadını olarak mücadele eden bir kadın (Byrne) izliyor.

Apple’ın Zlotnik ile olan anlaşması, eski HBO patronu Richard Plepler'in resmi olarak Apple TV + ile beş yıllık özel bir üretim anlaşması imzalamasından sadece birkaç hafta sonra geliyor.