Apple, iOS 13.4 Beta 5, iPadOS 13.4 Beta 5'i Geliştiricilere Sunuyor

Apple bugün iOS 13.4 ve iPadOS 13.4'ün beşinci beta sürümlerini geliştiricilere yayınladı. En yeni geliştirici beta sürümleri, iOS 13.4 Beta 4, iPadOS 13.4 Beta 4 ve tvOS 13.4 Beta 4'ün piyasaya sürülmesinden bir hafta sonra geliyor. En son sürümler, kayıtlı beta testi iPhone'larına ve iPad'lerine indirilebilir ve yüklenebilir.

Apple, iOS 13.4 Beta 5, iPadOS 13.4 Beta 5'i Geliştiricilere Sunuyor

iPhone üreticisi, uyumlu iPhone ve iPad modellerinde iOS 13.4 Beta 5 ve iPadOS 13.4 Beta 5 güncellemelerini yayınladı. Bu güncellemeler yalnızca Apple’ın beta test programına kaydolmuş geliştiriciler tarafından kullanılabilir. iOS 13.4 ve iPadOS 13.4'ün ilk geliştirici beta sürümleri bir aydan daha önce yayınlandı.

iOS 13.4 ve iPadOS 13.4 beta güncellemeleri, iCloud Drive klasör paylaşımı, CarKeys API'sı, Mail uygulamasının alt çubuğuna ince ayarlar ve Apple TV uygulaması için video akışı / indirme kalitesi seçenekleri gibi yeni özellikler getirdi. Fotoğraflar uygulaması, iPadOS platformunda klavye kısayolları aldı. Dahası, iPadOS 13.4 güncellemesi, iPad klavye yuvalarıyla eşleştirildiğinde klavye kısayollarını yeniden eşleme olanağı da getirdi.

Güncellemeler ayrıca yeni Memoji çıkartmaları, iPhone'lar ve iPad'ler için internet tabanlı bir kurtarma sistemi ve olağan hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri getirdi. iPadOS 13.4 ve iOS 13.4'ün beşinci geliştirici beta sürümleriyle ilgili yenilikleri hala bilmiyoruz, ancak şirketin bazı hataları düzeltmesini ve tüm sistemin performansını iyileştirmesini bekliyoruz. Makaleyi en kısa zamanda yeni özelliklerle güncelleyeceğiz.

Kayıtlı bir geliştiriciyseniz, iOS 13.4 Beta 5 ve iPadOS 13.4 Beta 5 güncellemelerini iPhone ve iPad'lerin uyumlu modellerine Apple Developer Center'dan veya bu cihazlar edindikten sonra OTA (kablosuz) güncelleme yöntemiyle indirebilirsiniz. uygun yapılandırma profilleri yüklendi. Bu güncellemelerle yeni bir şey bulursanız lütfen bize ve diğer herkese yorum bölümünden bildirin.