Apple, MacOS Catalina 10.15.4, TVOS 13.4 için Beşinci Geliştirici Beta'yı Yayınladı

Apple, dördüncü beta sürümünü çıkardıktan sonra haftada macOS Catalina 10.15.4 için beşinci beta sürümünü yayınladı. Beklendiği gibi macOS Catalina'nın beşinci geliştirici beta sürümü hata düzeltmelerine ve kararlılık geliştirmelerine odaklanıyor. Ayrıca, şirket ayrıca tvOS 13.4 için beşinci geliştirici beta sürümünü yayınladı. Apple ayrıca iOS 13.4 Beta 5, iPadOS 13.4 için beşinci geliştirici beta sürümünü yayınladı.

Apple, MacOS Catalina 10.15.4, TVOS 13.4 için Beşinci Geliştirici Beta'yı Yayınladı

Bu noktada, yeni geliştiriciler beta'nın macOS Catalina'ya ne gibi gelişmeler getirdiği açık değil. Her durumda, performansı, güvenlik güncellemesini iyileştirecek ve önceki sürümde bulunan tüm hataları da ortadan kaldıracaktır. Dikkatli olun, lütfen iş dizüstü bilgisayarınıza veya günlük sürücünüz olan bir cihaza geliştirici beta derlemelerini yüklemekten uzak durun.

En son sürümler artık kayıtlı beta test Mac'lerine indirilebilir ve yüklenebilir. Mac'inizde zaten macOS Catalina geliştirici beta çalıştırıyorsanız, Sistem Tercihleri ​​-> Yazılım Güncelleme'ye giderek en son beta sürümünü alacaksınız.

MacOS 10.15.4'ün ilk beta derlemesi ile Apple, Müzik uygulamasının içinde zaman senkronize edilmiş şarkı sözlerini tanıttı ve popüler iOS (ve iPadOS) özelliğini ilk kez Mac'lere getiriyor. macOS 10.15.4 ayrıca daha önce iPhone'a özel olan Ekran Süresi İletişim Sınırları özelliğini de ekler. TvOS 13.4'ün beta sürümü ile Cupertino tabanlı firmanın güncellenmiş bir Apple TV 4K üzerinde, muhtemelen daha hızlı bir A12 Bionic işlemcisi ile çalıştığı ortaya çıktı. Ayrıca, macOS 10.15.4 beta'nın AMD işlemcilere referansları vardı. Belki Apple AMD destekli Mac'i hazırlıyor.

MacOS Catalina 10.15.4 Developer Beta 5 / tvOS 13.4'te herhangi bir değişiklik buldunuz mu? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.