Apple Watch için watchOS 6.1.3 bugün kritik hata düzeltmeleriyle kullanıma sunuldu

Apple bugün watchOS 6.1.3'ü hata düzeltmeleri ve iyileştirmelerle halka sunuyor. Güncelleme, düzensiz kalp ritmi bildiriminin İzlanda'daki Apple Watch sahipleri için beklendiği gibi çalışmasını engelleyen bir sorun düzeltmesi içeriyor.

Apple Watch için watchOS 6.1.3 bugün kritik hata düzeltmeleriyle kullanıma sunuldu

Apple Watch modelleri uyumlu ancak iOS 12 çalıştıran bir iPhone kullanan kullanıcılar için Apple, watchOS 5.3.5 güncellemesini de yayınladı. Kullanıcılar Apple Watch'u iPhone'daki uygulama İzleme aracılığıyla güncelleyebilir.

Bugünkü güncellemelerde düzeltilen sorunlardan başka yeni özelliklerin kanıtı yoktur. WatchOS 6.1.3 için tam değişiklik günlüğünü aşağıda okuyabilirsiniz:

“Bu güncelleme, düzensiz kalp ritmi bildiriminin İzlanda'daki Apple Watch sahipleri için beklendiği gibi çalışmasını engelleyen bir sorun da dahil olmak üzere iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri içeriyor.

Bazı özellikler tüm ülkelerde veya bölgelerde kullanılamayabilir, daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: https://www.apple.com/watchos/feature-availability/

Bu güncelleştirmenin güvenlik içeriği hakkında bilgi için lütfen şu web sitesini ziyaret edin: https://support.apple.com/HT201222

Apple şu anda beta testi watchOS 6.2'dir, ancak bunun ne zaman kullanıma sunulacağı belli değil.