Apple, Yeni AirPod'ların Lansmanını Bu Yıl Geç Yapacak

Apple'ın bu yıl yeni AirPod'ları piyasaya sürdüğüne dair söylentiler var, ancak Nikkei'ye göre, devam eden COVID-19 pandemisi nedeniyle lansmanın bu yılın sonlarına ertelenmesi bekleniyor.

Apple, Yeni AirPod'ların Lansmanını Bu Yıl Geç Yapacak

Rapor, Apple'ın bu çeyrekte ilk kez Vietnam'da milyonlarca AirPod üreteceğini iddia ediyor. Bunun dışında, 3 ila 4 milyon adet mevcut 2. nesil olacaktır. AirPods. Üretken sızıntı Jon Prosser bu haftanın başlarında Apple'ın iMac ve AirPod'ları gönderilmeye hazır hale getirdiğini iddia etti.

“Vietnam'daki AirPod'ların seri üretimi Mart ayında olduğu gibi başladı,” konuyu bilen bir kişi. "Vietnamlı yetkililer, kilit bir Apple AirPods montajcısına şirketin kilitlenmeler sırasında sorunsuz üretim için ülkeye mühendisler getirmesine yardımcı olmak için özel izinler bile verdi." Vietnam Nisan ayının sonunda bazı kilitleme önlemlerini hafifletmeye başladı.

Hareket, Apple'ın tedarik zincirini çeşitlendirmesine ve Çin'den çıkarmasına yardımcı olacak. COVID-19 salgını nedeniyle AirPod'lara olan talep de vuruldu ve Apple tedarikçisine 2020'nin ilk yarısında üretimi% 10'dan fazla azaltmasını söyledi. Şirket başlangıçta 45 milyon adet AirPod siparişi vermişti.

Apple'ın bu yıl yeni AirPod'lar başlattığına dair söylentilere rağmen, masaya hangi değişiklikleri getirecekleri belli değil. 2. nesil. Mart 2019'da piyasaya sürülen AirPod'lar, gelişmiş pil ömrü, her zaman açık Hey Siri ve daha düşük gecikme süresi getirdi ve ses kalitesini iyileştirmek için hiçbir şey yapmadı. Yenilenmiş 3. nesil mümkündür. AirPod'lar pil ömrünü daha da artırabilir ve ses kalitesinde de bir miktar iyileşme sağlayabilir. Apple ayrıca AirPods ve AirPods Pro arasında yer alacak AirPods X üzerinde çalışıyor. AirPods Pro gibi tere dayanıklı bir tasarım sunacaklar, ancak ANC'yi kaçırıyorlar ve egzersiz yaparken kullanım amaçlı olacaklar.

Apple'dan yeni bir AirPod çifti mi bekliyorsunuz?