Apple'ın iPhone 13 etkinliğinde duyurmadığı her şey

Apple'ın Eylül etkinliğinde iPhone 13 , Apple Watch Series 7 , yeniden tasarlanan iPad mini 6 ve daha fazlası yer aldı. Ancak bir takım şeyler eksikti. Apple'ın iPhone 13 etkinliğinde duyurmadığı her şeye bakalım.

Apple'ın iPhone 13 etkinliğinde duyurmadığı her şey

AirPod'lar 3

İlginç bir olayda, AirPods 3 , iPhone 13 lansmanına gelmedi. Güvenilir Ming-Chi Kuo'dan gelen raporlar, yeni tamamen kablosuz kulaklıkların 3. çeyrekte beklendiğini söyledi, ancak Apple'ın bu yıl veya daha sonra dördüncü çeyreğe itebileceği ortaya çıktı.

AirPods 3'ün AirPods Pro'ya benzer tamamen yeni bir tasarıma sahip olması bekleniyor, ancak standart AirPod'ların "evrensel uyumunu" koruyan kulak içi uyumsuz.

Yeni Apple Silikon Mac'ler
14 ve 16 inç MacBook Pro

Yeni 14 ve 16 inç MacBook Pro makinelerinin Apple'ın iPhone 13 etkinliğine gelmesini beklemiyorduk ancak son raporlar onları "önümüzdeki birkaç hafta" içinde göreceğimizi gösteriyor.

Yeni dizüstü bilgisayarlar, I/O, MagSafe ve daha fazlasını içermesi gereken en son Apple Silicon sürümüyle profesyoneller için tam güç sunacak.

Mac Mini

Yeni MacBook Pro dizüstü bilgisayarların yanı sıra Apple'ın daha fazla bağlantı noktasına ve yeni bir tasarıma sahip daha güçlü bir Apple Silicon Mac mini hazırladığına inanılıyor.

macOS Monterey

iOS 15 resmi lansmanı 20 Eylül olarak belirlenmiş olsa da Apple, Mac yazılımının bir sonraki sürümü olan macOS Monterey'in ne zaman bekleneceğini paylaşmadı .

Q4 için borudaki yeni Mac'ler ile Apple'ın o zamana kadar Monterey'i başlatmaya devam ettiğini görebiliriz. Özellikle, işletim sisteminin ana özelliklerinden biri olan Universal Control, macOS Monterey beta sürümünde henüz tam olarak test edilememiştir.