Apple’ın WWDC 2020 canlı akış bağlantısı artık YouTube’da mevcut

Apple, geçen hafta WWDC 2020 programını 22 Haziran'da başlayarak herkese canlı olarak yayınlanacak özel bir açılış konuşmasıyla doğruladı. Şirket artık resmi YouTube kanalında bu etkinliğin canlı videosunun bağlantısını paylaştı, böylece kullanıcılar sunum başlamadan önce gelecek Pazartesi için bir hatırlatma ayarlayabilir.

Apple’ın WWDC 2020 canlı akış bağlantısı artık YouTube’da mevcut

Açılış konuşması 22 Haziran Pazartesi günü saat 10:00 PT / 13:00 ile başlayacak. ET. Bu etkinlik “doğrudan Apple Park'tan” yayınlanacak ve Apple’ın web sitesi, Apple Developer uygulaması, Apple TV uygulaması ve YouTube üzerinden izlenebilecek.

Bu, YouTube'da akış olarak izlenecek ikinci Apple Özel Etkinliği. İlki Eylül 2019'da şirketin iPhone 11'i tanıttığı zamandı. Daha önce, şirket Twitter'da canlı etkinlikler de yayınladı, ancak artık durum böyle değil.

Bu, YouTube'daki ilk WWDC 2020 açılışının canlı akışını izleyebileceğiniz anlamına gelir. Apple resmi olarak Pazartesi günü faaliyete geçtiğinde size bildirilecek “Hatırlatıcı ayarla” seçeneğini belirtin. Platformlar Birliğin Durumu ve diğer WWDC bölümleri, Apple Developer web sitesine özel kalacaktır.

Apple ayrıca, WWDC 2020 açılış açılışını doğrudan şirketin resmi web sitesinden izlemek isteyenler için bugün Apple Events web sitesini güncelledi.

Apple'ın önümüzdeki Pazartesi WWDC 2020'de açıklayacağı her şeyle 9to5Mac'e bağlı kalın.