Arlo Pro 3 akıllı ev kamera sistemine HomeKit desteği ekliyor

Arlo Pro 3'ü 2019 sonunda piyasaya sürdükten sonra, Arlo, ücretsiz bir ürün yazılımı güncellemesi ile popüler akıllı ev güvenlik kamerasına HomeKit desteğini getiriyor.

Arlo Pro 3 akıllı ev kamera sistemine HomeKit desteği ekliyor

Çarşamba günü satışa sunulacak olan Arlo Pro 3, Apple'ın akıllı ev platformunu destekleyecek şekilde güncellenebilir. HomeKit, Ev uygulaması içindeki kameraları görmenize ve hareket algılandığında sahneleri ve diğer aksesuarları tetiklemek için hareket sensörünü kullanmanıza olanak tanır.

Şu anda, bu HomeKit Güvenli Video için değil, sadece HomeKit için destek. HomeKit Secure Video, video çekimlerinin iCloud'a kaydedilmesine izin verir. Şu anda, kullanıcıların uzaktan video depolama için Arlo ve Arlo'nun bulut hizmetlerine güvenmeleri gerekecek.

Güncelleme SmartHub VMB4540 sürümüne sahip Arlo Pro 3 sistemlerinde kullanıma sunuluyor. Gelecekte diğer baz istasyonu modelleriyle uyumluluk sağlanacaktır.

Hangi SmartHub'a sahip olduğunuzu nasıl bulacağınız ve güncellemeyi nasıl kuracağınız aşağıda açıklanmıştır

  • Arlo uygulamasını açın, ardından Ayarlar'ı seçin
  • Cihazlarım'a dokunun
  • SmartHub üzerine dokunun
  • Aygıt Bilgisi'ne dokunun ve Donanım Kimliğini kontrol edin
  • Güncelleme mevcutsa, güncellemeyi kontrol etmek için Bellenim üzerine dokunun.

Arlo Pro 3, 2K UHD video, 160 derece görüş alanı, renkli gece görüşü ve daha fazlasını içeren popüler Arlo Pro 2 kamera sisteminin halefidir.

Amazon'dan Arlo Pro 3'ü şimdi alın.