Büyük PUBG Mobil Güncellemesi Yenilenmiş Mad Miramar Haritasını ve Geliştirilmiş Grafikleri iPhone'a Getirdi

Tencent Games, bu hafta başlarında son derece popüler olan PUBG Mobile oyununda büyük bir güncelleme yaptığını açıkladı. Yeni güncelleme bugün iOS cihazlarda kullanıma sunuldu ve ücretsiz olarak kullanılabilir. Güncellenmiş bir Miramar haritası, geliştirilmiş grafikler, yeni silahlar, hile koruması ve Royale Pass Sezon 13'ü getiriyor.

Büyük PUBG Mobil Güncellemesi Yenilenmiş Mad Miramar Haritasını ve Geliştirilmiş Grafikleri iPhone'a Getirdi

Yeni PUBG Mobile güncellemesi, sürümünü 0.18.0'a çıkardı. Yeni sürüm App Store'dan indirilebilir ve 2.21GB dosya boyutuna sahiptir. Güncellenmiş oyunu 13 Mayıs'tan önce iPhone'da oynayanlara ücretsiz bir radyo, 2.888 bonus puanı ve üç Teğmen Parsec Sırt Çantası verilecek.

Oyunda yapılan en büyük değişiklik güncellenmiş bir Miramar haritası şeklinde gerçekleşiyor. Şimdi Mad Miramar olarak adlandırılıyor ve geliştirilmiş grafiklere sahip. Haritadaki yeni görseller arasında bir vaha, bir yarış pisti, kum fırtınası efektleri ve yeni bir araç (Golden Mirado) bulunuyor. Ana menü, Miramar başarıları ve Miramar etkinlikleri için bir Mad Miramar ses teması da var.

Erangel haritası yakında BlueHole Modunu alacak. İki bölgesi olacaktır: bir dış bölge ve bir iç bölge. Dış bölge hala aktifse, iç bölge içindeki oyuncular can kaybedecektir. Haritadaki tüm malzemeler artık klasik Erangel haritasına göre% 50 artışla ortaya çıkıyor. Dahası, haritadaki oyuncular takım arkadaşlarını sadece dört saniye içinde canlandırabilirler.

Yeni güncelleme ayrıca Jungle Adventure modunu da getiriyor. Oyuncular, Sanhok haritasında Orman Macerası moduna girmek için rastgele bir şans elde edeceklerdi. Bir nimet veya bir eşya almak için totem bulmak, gizemli etkiler için orman yemeği bulmak ve yemek ve haritayı incelemek için bir sıcak hava balonu gibi çeşitli yeni özellikler ve zorluklar getiriyor.

PUBG Mobile v0.18.0 güncellemesi, P90 SMG'yi Arena Moduna getiriyor ve yakın mesafelerde yardımcı oluyor. Klasik Modda, kullanıcılar silahlarıyla Canted Sight'ı kullanma şansına sahip olurlar, böylece 1x görünüm ve yakınlaştırma görünümü arasında hızla geçiş yapabilirler. Win94 tabancası şimdi yeni 2.7x kapsama alanına sahip.

Oyuncular hileler veya eklenti kullanan kişiler tarafından öldürülürse, bir onay alırlar. Ardından, maç bir Puan Koruma Eşleşmesine dönüşür. Oyuncudan öldürülmek üzere kesilen tüm puanlar oyuncuya iade edilir ve oyun içi bir e-posta yoluyla onlara bir bildirim gönderilir.

Oyunda yapılan diğer değişiklikler arasında yeni Ayrıntılı Sonuçlar Kullanıcı Arayüzü ekranı yer alıyor. Oyuncular artık derinlemesine istatistikler gibi ayrıntılı sonuçları görme seçeneğine sahip olacaklardı. Diğer özellikler, ayarlar kullanıcı arayüzünde iyileştirmeler, ölüm tekrar görünümü, silah ve ekler, ateşli silah dengeleme ve K / D istatistiklerini içerir. Oyun ayrıca daha zayıf veya daha eski işlemcilere sahip cihazlarda daha iyi çalışır.

Royale Pass Sezon 13, 13 Mayıs'ta başlayacak. Aşağıdaki videoda PUBG Mobile güncellemesinin fragmanına göz atın. Tavuk yemeği almak için en iyi 25 PUBG Mobile ipuçlarına ve püf noktalarına da göz atmalısınız.