Fortnite Yüklü iPhone ve iPad'ler eBay'de Saçma Fiyatlarla Satılıyor

Epic Game'in Apple ile olan uzaklaşması sadece tırmanıyor gibi görünüyor.

Fortnite Yüklü iPhone ve iPad'ler eBay'de Saçma Fiyatlarla Satılıyor

Perşembe günü Epic Games , Fortnite oyuncuları için doğrudan bir ödeme yöntemi sunarak etkili bir şekildeUygulama mağazasıücretleri. Çok yakında Apple misilleme yaptı ve Fortnite'ı App Store'dan kaldırdı . Şu anda,iOSkullanıcılar Fortnite'ı yükleyemez. Ancak, daha önce yüklemiş olanlar oyunun keyfini çıkarmaya devam edebilir.

İnsanlar bu durumdan faydalandı ve daha yüksek fiyatlarla Fortnite yüklü iPhone ve iPad satıyorlar. Örneğin, eBay'de Fortnite yüklü 64 GB'lık bir iPhone 11 , 1.300 doların kuzeyine satılıyor. Bazıları ayrıca Fortnite yüklü bir iPhone X için 10.000 dolarlık bir fidye istemeye başvurdu.

Bir iPad 7 sahibi cihazını 900 dolardan satışa çıkardı. Pekala, bir iPad 7 birçok kez 220 dolara indirildi ve sahibi kullanılmış bir iPad 7 için 900 dolar teklif ediyor. Beklendiği gibi, iPad 7 Fortnite ile birlikte geliyor ve bu yeni bir iPad'de alamayacağınız bir şey. Dolayısıyla, Apple cihazınıza Fortnite yüklediyseniz, o zaman belki de şimdi bir servet kazanma zamanı gelmiştir.

Bir prim ödemenin ve kullanılmış bir iPad veya iPhone satın almanın akıllıca olmadığını düşünüyoruz. Tüm bildiğiniz için, oyunun tamamen iOS'ta çalışması engellenebilir. Riskli bir kumar ve büyük paralar ödemeye değmez. Ayrıca, eBay'den satın aldıktan sonra iPad'i fabrika ayarlarına sıfırlayamazsınız. Bunu yapmak sadece Fortnite'ı siler.