Fortnite'ı iPhone ve iPad'e 3 Kolay Adımda Yeniden Yükleme

Epic Games, Apple'ı App Store politikaları için almaya karar verdi .

Fortnite'ı iPhone ve iPad'e 3 Kolay Adımda Yeniden Yükleme

Bunun ilk zayiatı, Epic Games'e doğrudan bir ödeme yöntemi ekledikten sonra Apple'ın App Store'dan kaldırdığı Fortnite oldu. Kaldırma, oyunu iPhone veya iPad'inize indiremeyeceğiniz anlamına gelir. Bu, eBay'de premium olarak önceden yüklenmiş Fortnite ile iPhone ve iPad satan insanlara bile yol açtı . Bununla birlikte, bu kılavuzu izleyerek iPhone'unuza Fortnite'ı yine de App Store'dan yeniden yükleyebilirsiniz.

App Store ile ilgili iyi olan şey, bir uygulamayı cihazınıza bir kez indirirseniz, uygulama mağazadan yasaklansa veya kaldırılsa bile her zaman indirilebilir olacaktır. Yani, daha önce iPhone veya iPad'inize 'Fortnite'ı indirdiyseniz, yine de cihazınıza indirebilirsiniz. Daha önce 'Fortnite'ı indirmek için kullandığınız Apple Kimliğini kullanmanız gerektiğini unutmayın.

1. Adım: App Store'da Satın Alınanlar Bölümüne gidin

 

İPhone'unuzda App Store'u açın. Sağ üst köşedeki profil simgesine, ardından Satın Alınanlar'a ve ardından Satın Aldıklarım'a dokunun .

 

2.Adım: Fortnite'ı arayın

Yıllar boyunca iPhone veya iPad'inize yüklediğiniz tüm uygulamaların ve oyunların bir listesi gösterilecektir. Arama çubuğunu ortaya çıkarmak ve Fortnite'ı aramak için aşağı kaydırın.

3.Adım: Fortnite'ı Yükleyin

Fortnite'ı daha önce kurduysanız, arama sonuçlarında görünmesi gerekir. Kurulum sürecini başlatmak için Fortnite yakınındaki indirme simgesine dokunun.


Ne yazık ki, yukarıdaki adımlar yalnızca daha önce 'Fortnite'ı indirmiş kullanıcılar için işe yarayacak. Oyunu daha önce hiç indirmediyseniz, şansınız kalmaz ve Apple ve Epic Games'in sorunlarını çözene ve 'Fortnite'ın App Store'da yeniden etkinleştirilmesine kadar beklemeniz gerekir.