iOS 13.4 için 5. Beta Sürümü Yayınlandı

Apple bugün iOS 13.4'ün beşinci geliştirici beta sürümünü yayınlayacak. Bu güncelleştirme, beta 4'ün yayınlanmasından bir hafta sonra gelir. İOS 13.4, iCloud Drive klasör paylaşımı ve çok daha fazlası gibi yeni özellikler içeriyor.

iOS 13.4 için 5. Beta Sürümü Yayınlandı

Güncelleme: iOS 13.4, iPadOS 13.4, tvOS 13.4 ve macOS Catalina 10.15.4'ün beşinci beta sürümü artık mevcut. WatchOS 6.2 için henüz bir iz yok. Apple bugün de beşinci betalarını yayınlıyor.


iOS 13.4'teki yenilikler En önemli değişikliklerden biri, geliştiricilerin artık uygulamalarının macOS ve iOS sürümlerini tek bir satın alma olarak satabilmeleridir. Apple, bu özelliğin bu ay piyasaya çıkacağını ve bunun da iOS 13.4'ün halka sunulmasını beklediğimiz olduğunu söyledi.

iOS 13.4 ayrıca, NFC araba anahtarlarının kilidini açmak, sürmek ve paylaşmak için yerleşik destek sağlayan yeni bir CarKey özelliği içerir. Bu, NFC donanımlı aracınızı iPhone veya Apple Watch'unuzla kontrol etmenizi sağlar.

iOS 13.4 ve iPadOS 13.4'teki tüm değişiklikleri ve yeni özellikleri vurgulayan tam videomuzu buradan izleyebilirsiniz. Diğer küçük değişiklikler arasında yeni Memoji etiketleri, yeni Siri kontrolleri, Posta uygulamasında güncellemeler, iPadOS'ta donanım anahtarı eşlemesi ve daha fazlası yer alıyor.