iOS 13.4 ve iPadOS 13.4 Beta 2: Yenilikler

Apple kısa bir süre önce geliştiriciler ve ileri düzey kullanıcılar için ikinci iOS 13.4 beta sürümünü yayınladı. İşletim sisteminin ilk beta sürümü, tabloya birçok yeni özellik ve iyileştirme getirdi. Şimdi iOS 13.4 beta 2'nin masaya getirdiği tüm yeni özelliklerin ve değişikliklerin bir göz atalım.

iOS 13.4 ve iPadOS 13.4 Beta 2: Yenilikler

Bu sefer değişiklikler, Apple'ın sadece bazı mevcut özellikleri değiştirmesi ve birkaç küçük yeni özellik eklemesiyle o kadar büyük değil.
Veri Kullanımı Üzerinde Ayrıntılı Ayarlarla Güncellenmiş TV Uygulaması
İOS 13.3'teki TV uygulaması, veri kullanımı üzerinde ek ayarlar sağlayacak şekilde güncellendi. Hücresel içerik aktarırken artık “Yüksek Kalite” ve “Veri Tasarrufu” modu arasında karar verilebilir. Wi-Fi indirmeleri için bir “Yüksek Kalite” ve “Hızlı İndirmeler” seçeneği vardır. Kullanıcılar artık içeriklerin mobil ağ üzerinden akışını etkinleştirme / devre dışı bırakma seçeneğine de sahip.

CarKey Over Mesaj Gönder
İlk iOS 13.4 beta sürümü, NFC uyumlu araç sahiplerinin iPhone veya Apple Watch'larından başlatmasını veya kilitlemesini / kilidini açmasını sağlayan yeni bir CarKey özelliğine işaret etti. Apple hala bu özelliği geliştiriyor ve en son iOS 13.4 beta sürümünde CarKeys iMessage üzerinden gönderme seçeneği ekledi.

Mail App'te Tweaked Araç Çubuğu
Apple, bir kez daha Mail uygulamasının araç çubuğundaki simgelerin çevresinde dolaştı. Silme simgesi artık en solda ve ardından klasör simgesidir. Bunu cevaplama düğmesi ve oluşturma düğmeleri takip eder. Bayrak simgesi araç çubuğundan kaldırıldı ve oluştur simgesiyle değiştirildi, ikincisi birçok kişi için daha kullanışlı bir seçenek.


iOS 13.4 beta 2 ayrıca ilk beta sürümde tanıtılan bildirim hatasını giderir. Şimdiye kadar, iOS 13.4 beta 2'de bildirilen tek değişiklikler bunlar. Yukarıda belirtilmeyen başka bir değişiklik fark ettiyseniz, bir yorum bırakın ve bize bildirin!