iPhone 12 Konsepti iPhone 4'ten İlham Çekerek Nostaljiyi Geri Getiriyor

iPhone 12 bu yılın sonunda tanıtılacak ve özellikleri ve özellikleri hakkında birçok bilgi zaten sızdırıldı. Ama nasıl görünecek? Bir iPhone 12 konsept videosu, tüm zamanların klasik iPhone 4'ünden yoğun ilham veren bir tasarım getiriyor

iPhone 12 Konsepti iPhone 4'ten İlham Çekerek Nostaljiyi Geri Getiriyor

iPhone 12'nin iPhone 4'ün bazı tasarım öğelerini geri getireceği yaygın olarak bildirildi. Ancak modern bir akıllı telefonun tüm gereksinimlerini tam olarak nasıl eski bir tarzda harcayacak ve harmanlayacak? En son iPhone 12 konsepti, iPhone 4'ten ve neredeyse endüstriyel ama çekici tasarımıyla düz kenarlardan çok ilham alıyor.

DBS Designing tarafından oluşturulan konsept, bir iPhone'un tamamen çerçevesiz bir ekranı varsa, herhangi bir çentikten yoksun nasıl görünebileceğini gösteriyor. Tabii ki, çarpıcı görünüyor. Face ID mekanizmasını ve çentiği değiştirmek için konsept, bir ekran içi parmak izi okuyucusunu tanıttı. Bu, Android telefon üreticilerinin son birkaç yıldır yaptığı bir şey.

Bize iPhone 4'ü en çok hatırlatan klasik yassı metal kenarlar var. Ancak, telefon kendi iyiliği için çok ince görünüyor ve iPhone 12'nin son sürümü bu kadar ince olmayacak. Sessiz anahtarı ve ses düğmeleri telefonun sol tarafındayken, sağ tarafta bir güç düğmesi var.

Altta bir Yıldırım Limanı, bir hoparlör ve bir mikrofon var. Arkada, telefon tam olarak söylendiği gibi ekstra bir kamera sensörü kazanmış gibi görünüyor. Dördüncü sensörün, AR uygulamaları, AR oyunları, portre görüntüleri ve portre videoları için derinliği ölçmek için 3D ToF kamera olması bekleniyor.

Konsept, telefonun her ikisi de iPhone 12'den kesinlikle beklendiği gibi 5G bağlantısını ve kablosuz şarjı destekleyeceğini söylüyor. Öne bakan kamera eksik görünüyor. Ekranın içinde gizlenmişse, video bilgileri netleştirmedi.