Karşınızda 5,5 inç iPhone 9

Yeni bir rapor, 4.7 inçlik bir ekrana sahip olan düşük maliyetli bir iPhone'dan bahsederken, Apple'ın aynı telefonun 5.5 inçlik bir ekranla daha büyük bir sürümünü de başlatabileceğini belirtiyor. Bu bilgiler 9To5Mac tarafından kazılan iOS 14 kodu aracılığıyla ortaya çıkarıldı ve önceki bir raporu tekrarladı.

Karşınızda 5,5 inç iPhone 9

Rapor, 9To5Mac'deki kişilerin iPhone 9'un çeşitli özelliklerini incelediğini ve Cupertino tabanlı akıllı telefon üreticisinin daha büyük bir ekrana sahip iPhone 9'un bir varyantı üzerinde çalıştığını belirtiyor. Şirket, 5.5 inç ekranlı ve önde Dokunmatik Dokunma düğmeli bir 'iPhone 9 Plus' başlatabilir.

Apple'ın iPhone 8'in ve iPhone 8 Plus'ın yerini alacak iPhone'ların yenilenmiş sürümlerini değiştirmesi mantıklı. İPhone 8 serisindeki her iki telefonun halefleri 7nm A13 Bionic işlemciyi kullanabilirken, iPhone 12 serisindeki üç akıllı telefon 5nm A14 yonga setini kullanacak.

İPhone 9 ve iPhone 9 Plus'ın kalın çerçeveli LCD dokunmatik ekranlara, Touch ID düğmelerine, Apple Pay ve NFC'ye sahip olması bekleniyor. Ayrıca yükseltilmiş bir çift kamera kurulumu, daha hızlı pil şarjı, kablosuz şarj, 4G bağlantısı, su direnci ve stereo hoparlörler içerebilir.

Bu telefonlar, hala iPhone 6, iPhone 7 veya iPhone 8'i kullananlara yönelik olabilir, ancak iPhone XS, iPhone XR veya iPhone'daki akıllı telefonlardan herhangi birini satın almak için çok fazla para harcamak istemezler. 11 serisi. Geçmişte Apple'ın iPhone 9'u 399 dolarlık bir fiyat etiketi ile başlatabileceği bildirildi, bu yüzden iPhone 9 Plus'ın 499 dolar civarında bir yere mal olmasını bekliyoruz.