Site Kullanım Koşulları

İleride sözkonusu şartları okumamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizle ilgili iosDestek.com’un hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.
iosDestek.com'u ziyaret edenlerin burada yayınlamış olabilecek yazı, bilgi, yorum, haber, görüntü, sunucularına yüklenip yayınlanması suretiyle her türlü içeriğin kullanımı halinde edinilen bilgi ve yorumlar dahil iosDestek.com’un hukuki, cezai  sorumluluğu bulunmamakta olup, iş bu iosDestek.com ziyaretçileri bu hususu bu siteye girdikleri andan itibaren kabul ve beyan ederler.
iosDestek.com, işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir.
iosDestek.com  web sitesi'nde yer alan her türlü bilgi  ve değer  genel kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri hiç bir şekilde iosDestek.com tarafından garanti edilmemektedir.
iosDestek.com adresinde yer alan finansal  bilgi, değerlendirme, yorum ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi  zararlardan iosDestek.com’un hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.
Finansal olarak sunulan içerik, grafik, görüntü, bilgi ve diğer materyal içerikler yalnızca bilgi amaçlıdır.
Kullanıcıların, sitede  de yer alan herhangi bir içerik, bilgi, şekil, değer ve yoruma dayanarak alabilecekleri her türlü kararlardan dolayı iosDestek.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.

iosDestek.com adresine girmekle, yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş olduğunuz ve kabul ettiğiniz esas alınmakta olup, bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, iş bu web sayfasında yazılı bulunan bu ibarelerin ve iosDestek.com’un ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak İstanbul Mahkemeleri yetkisine sunulacağı iosDestek.com tarafından beyan ve  Web Sitesi'ne giren kişi(ler) tarafından kabul ve taahhüt edilir.

Sitemizden kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Kullanım Koşulları