Nomad, Moment lensler için yeni iPhone 11 deri kılıflarını tanıttı

Nomad, iPhone 11 için en son deri kılıf serisini açıkladı. Bu kez, odak noktası kamerada...

Nomad, Moment lensler için  yeni iPhone 11 deri kılıflarını tanıttı

Bilmedikleriniz için Moment, iPhone'u ve kamerayı geliştirmeye odaklanan diğer akıllı telefonlar için lensler yapar. Bu, ek işlevsellik için iPhone'un kamerasına bağlanan bir lens koleksiyonu ile yapılır. Örneğin Moment Anamorfik lens en popüler seçeneklerden biridir.

Tipik olarak Moment lensleri kullanmak için Moment'ın durumlarından birini kullanmanız gerekir. Bunun nedeni, lensleri iPhone'unuza takmayı mümkün kılan entegre montaj plakalarıdır. Şimdi, Nomad, kendi deri ürünleri koleksiyonuyla Moment uyumlu vakaların serisini genişletiyor.

Yeni Nomad kılıfları Moment’in lensleriyle tamamen uyumludur. Bir lens takmak için yerleşik bir bağlantı noktasına ve ayrıca kasa durumunda kordon bağlantı noktalarına sahiptirler. Nomad, iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max için davaları serbest bırakıyor ve üçü de siyah ve kahverengi horween deri olarak mevcut. Google Pixel 4 için de yeni seçenekler var.

Nomad ayrıca yeni deri çantalarının 6 metreye kadar düşüşlere dayanacak şekilde tasarlandığını söylüyor. Esasen, bu kılıflar Nomad’ın normal deri kılıflarıyla aynı faydaları sunar, ancak Moment lenslerle entegrasyon için ek destek sağlar. Nomad'ın diğer tasarım özelliklerini korurken ve aynı fiyat noktasını korurken Moment desteği eklediğini görmek güzel.

Bugün Nomad’ın web sitesindeki yeni Moment + Nomad davalarını 49,95 dolara sipariş edebilirsiniz. Bu arada, Moment’ın lenslerini deneme fırsatını hiç almadıysanız, bunları Amazon'da bulabilirsiniz. İPhone'unuzla birlikte bir Moment lens kullanıyor musunuz? Yorumlarda bize bildirin!