Xvida’nın parlak pil paketi iPhone'u her yerden kablosuz olarak şarj etmenizi sağlar

Taşınabilir pil paketleri, iPhone bitmeden gün önce meyve suyunun azaldığını bulan herkes için bir zorunluluktur. Peki kim hareket halindeyken karışık kablolarla uğraşmak ister? Xvida’nın kablosuz şarj pili ile yapmanız gerekmez.

Xvida’nın parlak pil paketi iPhone'u her yerden kablosuz olarak şarj etmenizi sağlar

Bu 4.000mAh güç bankası Qi şarj teknolojisini barındırır, böylece iPhone'unuzu ve diğer tüm cihazları kablosuz olarak doldurabilir. Kendinizi bugün Mac Cult Mağazasından alın.
Birkaç şey yatmadan önce ölü bir bataryadan daha sinir bozucudur. Çoğumuz hemen hemen her şey için akıllı telefonlarımıza güveniyoruz, bu yüzden hala dışarıdayken aniden üzerimizde öldüklerinde kayboluyoruz.

Bu nedenle taşınabilir güç bankaları çok faydalıdır. Akıllı telefonunuzu şebeke gücüne çıkarmadan önce saatlerce ek kullanım sağlamakla kalmaz, aynı zamanda iPad'inizi, Apple Watch'unuzu, avuçiçi konsolunuzu ve daha fazlasını da yükleyebilirler.

Xvida’nın hepsi bunu yapıyor - ama bir numara ile.

Xvida güç bankası Qi şarjı için kabloları değiştirir
Bu 2'si 1 arada pil paketinde dahili Qi teknolojisi vardır. Bu nedenle, iPhone'unuzu ve diğer uyumlu cihazlarınızı şarj etmek söz konusu olduğunda, sonsuza dek yolunuza çıkan Yıldırım kablolarını kullanma konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Kablolu şarj, ihtiyacınız varsa bir seçenektir. Aslında, akıllı saatiniz veya tabletiniz gibi ikinci bir cihazı aynı anda USB üzerinden hazırlarken telefonunuzu kablosuz olarak şarj edebilirsiniz. Her ikisi için de hızlı şarjın keyfini çıkaracaksınız.

mAh pil, diğer büyük cihazlara saatlerce ek ömür ekleyebilir veya hatta bir Apple Watch'u birkaç kez şarj edebilir.

Güç paketini şarj etmek için bir USB-C konektörü kullanılır. Güç geçişini destekler, böylece hem pili hem de diğer iki cihazı aynı anda şarj edebilirsiniz.

Xvida manyetik kılıfla eşleştirme
Daha fazla rahatlık için güç paketini Xvida’nın mükemmel iPhone kılıflarından biriyle eşleştirmek isteyebilirsiniz. Yerleşik mıknatıslar, her iki aksesuarın da güvenli bir şekilde bir araya gelmesini sağlar.

Bu, güç paketini şarj etme türüne dönüştürür. Bu, şarj olurken iPhone'unuzu yalnız bırakmanız gerekmediği anlamına gelir; herhangi bir anda kapanması konusunda endişelenmeden normalde yaptığınız gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Xvida pilinin yalnızca 4.6 ons (130 gram) ağırlığındaki küçük ve kompakt tasarımı, seyahat için ideal olduğu anlamına gelir. Herhangi bir çantaya veya cekete veya hatta bir pantolon cebine rahatça kayar.