Yeni Apple TV, iPod Touch Görünüyor

Hedef envanter tarayıcılarında yeni Apple Watch bantlarının listeleri, yeni bir Apple TV set üstü kutusu ve güncellenmiş bir iPod Touch görüntüliyor.

Yeni Apple TV, iPod Touch Görünüyor

Yeni Apple TV 4K yakında güncellenmiş yonga setleriyle gelebilir
"AirPods (X Generation)" ile ilgili önceki hikayemize yapılan bir güncellemede, Target'ın sisteminde zaten başka birçok ürün için de listeler olduğu anlaşılıyor. 9to5Mac sorgusuna yanıt olarak, yeni Apple TV, iPod Touch ve Apple Watch Bantları için listeleri gösteren Hedef çalışanlardan daha fazla resim gönderildi.

Yeni bir Apple TV güncellemesinin söylentileri nadirdi ve bu Mart ayında güncellenirse, modern ürünlerle uyumlu hale getirmek için sadece bir yonga seti yumru olabilir. Apple Arcade daha popüler hale geldikçe, yeni bir set üstü kutu modern cihazlarda daha düzenli deneyimlere izin verecek ve geliştiricilere platformda oynamak için daha fazla güç sağlayacaktır.

Apple, Apple Watch bantları için mevsimsel renkler yayınlama eğilimindedir, bu yüzden burada listelendiğini görmek sürpriz değildir. Üç girişin fiyatı 49 dolar ve bu da spor grubu için üç yeni renk sunuyor.

İPod Touch jokerdir. Apple, iPod Touch'ı sık sık güncellemez ve geçen yıl güncellenmiştir. Gösterilen tek liste, üst düzey iPod Touch ile aynı fiyatla 399 $ 'dır ve sistemde daha düşük maliyetli bir model gibi görünmemektedir.

Görüntüler ilk olarak Cumartesi sabahı 9-5 Mac'e verildi.

Bu listeler yeni ürünlerin doğrudan göstergeleri, hatta lansman tarihi değildir. Önceki makalemizde belirtildiği gibi, AppleInsider Cumartesi sabahı orijinal ekran görüntüsü ile ilgili olarak birden fazla Hedef personeli ile konuştu. Bize orijinal görüntünün meşruiyeti hakkında herhangi bir bilgi veremeseler de, yeni ürünler için yer tutucuların yaygın olarak, fiyatlandırma bilgileriyle - ancak doğru ürün adları ile değil - genellikle üretici tarafından yayınlanmadan önce sağlandığını söylediler.

Genel bir kural olarak, envanter yer tutuculu ürünlerin bir ay içinde ve bazen sistemdeki ilk görünümünü izleyen bir hafta içinde gönderildiği söylendi.

Yeni ürünlerin duyurulacağı bir etkinliğin Mart ayında gerçekleşmesi bekleniyor. "AirTags", "iPhone SE 2" ve yeni "AirPods Pro Lite" ve "kulak üstü AirPods" gibi...