Yeniden tasarlanan Apple Fairview 29 Şubat'ta Toronto'da açılıyor

En yeni perakende tasarımına sahip Kanada’nın ikinci Apple Mağazası Toronto’ya geliyor. CF Fairview Alışveriş Merkezi'nde bulunan Apple Fairview, 29 Şubat saat 9:30 ile daha geniş ve yeniden tasarlanmış bir alanda yeniden açılıyor.

Yeniden tasarlanan Apple Fairview 29 Şubat'ta Toronto'da açılıyor

Geçen Aralık ayında, Toronto'daki Apple müşterileri, Apple Eaton Center'ın büyük bir genişlemeyi kutladığı ilk çağdaş Apple Store deneyimine ilk kez muamele edildi. Bir Forum ve video duvarı, Bugün Apple'da daha büyük bir deneyim sunar. Avenue ekran armatürleri popüler aksesuarları seçer. Bunlar tüm yeni Apple Store'ların tanımlayıcı unsurlarıdır ve Apple Fairview benzer bir yükseltme görmelidir.

Apple’ın yeni alanı, iki vitrin önünün, eskisinden neredeyse iki kat daha büyük bir alan oluşturmak için birleştirildiği CF Fairview'deki mevcut konumunun hemen yanında. Eylül 2008'e kadar uzanan mevcut mağaza, 28 Şubat akşamı iki saat erken kapanacak ve ertesi gün yeni yerinde yeniden açılacak.

Yeni Apple Fairview, Apple Stamford'un Norwalk'a taşınmasının ardından 2020'de yeniden açılan ikinci Apple Store olacak, Connecticut'un SoNo Koleksiyonu 15 Şubat'ta. 29 Apple Store Kanada'da bulunuyor ve Eaton Center'ın altı altı hafifçe yeniden eklendi Bugün Apple Forum'da. Önümüzdeki yıl daha fazlasını takip etmeyi bekliyoruz.